ТНТУ розпочав співпрацю з Університетом прикладних наук LAB, Фінляндія

11 жовтня відбулася онлайн-зустріч за участю представників Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та Університету прикладних наук LAB, Фінляндія.

Від ТНТУ у зустрічі взяли участь проректор з міжнародного співробітництва Тетяна Вітенько та начальник відділу міжнародного співробітництва Віталій Мочарський, з фінської сторони — координатори з міжнародного співробітництва від механічного факультету LAB Туомо Лііматаінен й Антті Капанен.

Під час зустрічі Тетяна Вітенько висловила слова подяки представникам фінського університету за підтримку, яку надає Фінляндія нашій державі під час війни. Представники Університету прикладних наук LAB окреслили галузі, які були б цікаві в плані міжнародної співпраці. Також сторонами було домовлено про початок нового проєкту мобільності в рамках програми Еразмус+. Під час цього проєкту викладачі та студенти ТНТУ зможуть відвідати університет у Фінляндії з метою навчання та стажування.

Варто зазначити, що академічна мобільність дозволяє отримати безцінний досвід, як студентам, так і академічному персоналу, який в подальшому можна використовувати у своїй професійній діяльності. Також такі візити дозволяють отримати нові контакти і розширити галузі колаборації між партнерами. Університет прикладних наук LAB є шостим за величиною університетом прикладних наук в Фінляндії та здійснює підготовку студентів, що сягає близько 10000.

Надіємось на плідну співпрацю між нашими університетами!