До відома членів вченої ради університету!

Чергове засідання вченої ради відбудеться 22 жовтня 2024 року.

Місце проведення — зал засідань вченої ради (ауд. 79). Початок засідання — 15.00.

Порядок денний:

1. Балотування щодо обрання на посаду завідувача бібліотеки Смалій Юлії Степанівни.
    Доповідач: вчений секретар Галина КРАМАР.
  2. Балотування щодо присвоєння вченого звання доцента:
    • Зарічній Надії Зіновіївні — к.е.н., доценту кафедри економіки та фінансів;
    • Лялик Анастасії Тарасівні — к.т.н., доценту кафедри харчової біотехнології і хімії.
    Доповідач: вчений секретар Галина КРАМАР.
  3. Про результати набору студентів у 2024 році та завдання щодо забезпечення набору у 2025 році. Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Роман ЛЕЩУК.
  4. Про результати акредитації ОП у 2023/24 навчальному році та завдання на поточний навчальний рік.
    Доповідачі: проректор з науково-педагогічної роботи Степан ДЯЧУК, голова комісії з проблем навчання Галина ОСУХІВСЬКА.
  5. Затвердження Положення про студентський науковий гурток та проблемну групу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з наукової роботи Павло МАРУЩАК.
  6. Про відміну Положень Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з наукової роботи Павло МАРУЩАК.
  7. Про затвердження рекомендацій НТР і НМР.