В університеті відбулася інтерактивна лекція від Освітнього центру Верховної Ради України

15 жовтня Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя радо відкрив двері для гостей із Києва — команди Освітнього центру Верховної Ради України.

У рамках поїздок в регіони України Освітній центр запросив студентів та викладачів ТНТУ взяти участь в інтерактивному просвітницькому заході. Під час нього учасники мали змогу ознайомитись із особливостями роботи Верховної Ради України, а також її функціями та структурою. Модератором заходу виступила Олена Костинюк, керівниця Освітнього центру.

Після вітальних слів Голови Тернопільської обласної військової адміністрації В’ячеслава Негоди та ректора ТНТУ Миколи Митника здобувачі мали змогу задати запитання народним депутатам України Євгенії Кравчук та Володимиру Гевку. Депутати у цікавій та доступній формі розповіли про особливості формування бюджету країни, взаємодію бізнесу і влади, процеси децентралізації громад та основні аспекти розвитку економічної і політичної ситуації в Україні.

У другій частині зустрічі Олена Костинюк провела навчальну лекцію, під час якої спілкування відбувалося у форматі інтерактивної презентації. Спікерка розповіла про історію та основи українського парламентаризму, засади роботи гілок влади в Україні, зокрема, Верховної Ради України, її комітетів та народних депутатів, способи взаємодії з Українським Парламентом. Виклад інформації супроводжувався навчальними відеороликами, тривала комунікація із учасниками зустрічі.

На завершення зустрічі команда Освітнього центру провела вікторину серед присутніх у залі. Переможницею стала Лілія Баюс, третьокурсниця освітньої програми «Електронне урядування».

Також у рамках візиту гостям була представлена виставка-презентація проєктів науково-технічної та інноваційної діяльності університету, що показала передові розробки в галузях енергозбереження, робототехніки, біопротезування, радіотехнічних пристроїв, програмного забезпечення, технологій віртуальної та доповненої реальності.