У ТНТУ з візитом перебував голова Європейського конгресу українців Богдан Райчинець

23 серпня Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя відвідала делегація з Чехії, до складу якої увійшли голова Європейського конгресу українців Богдан Райчинець, член ради директорів організації Post Bellum Мартін Кроупа, заступник голови краю Оломоуць Іво Славотінек.

Насамперед почесні гості зустрілися з керівництвом університету та обговорили питання співпраці в освітній та культурній сферах. Ректор Микола Митник подякував представникам Чехії та Європейському конгресу українців за допомогу, яку вони надають Україні під час війни.

В ході зустрічі було обговорено проведення спільних урочистостей з нагоди 180-ї річниці з дня народження патрона університету Івана Пулюя у 2025 році.

Ректор Микола Митник та голова Європейського конгресу українців Богдан Райчинець домовилися про підписання меморандуму між організаціями з метою подальшого співробітництва. Іво Славотінек, заступник голови краю Оломоуць, зазначив, що сприятиме у налагодженні контактів між ТНТУ та університетами Чехії, в першу чергу із Університетом Палацького у місті Оломоуць.

Для гостей провели екскурсію музеєм Івана Пулюя і музеєм університету. Представники делегації були приємно вражені наскільки Іван Пулюй поєднав та науково і культурно збагатив Чехію та Україну. Після екскурсії чеські колеги залишили теплі вітання в Книзі почесних гостей.

Надіємось на швидку наступну зустріч та подальшу результативну співпрацю!