Петро Ясній посмертно став почесним громадянином Тернополя

Рішенням Тернопільської міської ради від 12 серпня 2024 року за вагомий особистий внесок у становлення української державності, значний внесок у життя нашого міста та заслуги перед громадою, ректору Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (2007-2021), доктору технічних наук, професору, члену-кореспонденту НАН України, заслуженому діячу науки і техніки України, Яснію Петру Володимировичу, присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя» посмертно.

15 серпня в Українському Домі «Перемога» під чaс урочистих зaходів з нагоди 484-ї річниці заснування Тернополя почесну відзнаку отримав син Петра Володимировича — Володимир Ясній, завідувач кафедри будівельної механіки, доктор технічних наук, доцент.

Участь у церемонії нагородження взяли ректор Микола Митник та громада університету.

Університетська спільнота пам’ятатиме Петра Володимировича як Людину з величезним серцем, мудрого керівника, талановитого науковця та справжнього патріота України. Його видатний внесок у розвиток університету, науки загалом, залишиться в історії та з усіма, хто його знав.