26 червня 2023 року ректором Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Миколою Митником було проведено робочу зустріч з директором компанії ТОВ «УТІЛІКС.УАН» Дмитром Озеровим, котра є глобальним оператором мережі 0G Sigfox в Україні. Метою зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю між сторонами та передача у тимчасове безоплатне користування базової станції SigFox SMBS-T4 для забезпечення наукового та освітнього процесу та розширення мережі SigFox 0G у Тернопільському регіоні.
Вітаючи гостя, ректор Микола Митник зазначив, що співпраця з провідним світовим провайдером Інтернету речей (IoT) Sigfoх є надзвичайно важливою для університету. «Університет зацікавлений у тому, щоб наші випускники знайшли місце праці в українського національного оператора промислового Інтернету речей “Sigfox Ukraine”. Ми готові впроваджувати технології Sigfox для Інтернету речей та смарт-рішень за сприяння УТІЛІКС.УАН та удосконалювати наші освітні програми відповідно до вимог ринку праці, аби компетенції наших випускників відповідали очікуванням роботодавця. Переконаний, що співпраця між університетом та “Sigfox Ukraine” буде справді ефективною», – наголосив ректор.
Директор компанії УТІЛІКС.УАН Дмитро Озеров коротко розповів про основні аспекти діяльності Sigfox в Україні та висловив переконання щодо плідної майбутньої співпраці між сторонами.
Надалі Микола Митник та Дмитро Озеров підписали Меморандум про співпрацю між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та ТОВ «УТІЛІКС.УАН».
Головною метою Меморандуму є співробітництво, спрямоване на вдосконалення освіти та професійної підготовки здобувачів вищої освіти шляхом поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь і навичок здобувачами вищої освіти та отримання практичного досвіду на підприємстві.
Основними завданнями майбутньої співпраці є сприяння обміну ідеями, інформацією й технологіями, а також організація спільних заходів, проведення досліджень і розробок з актуальних проблем в рамках погоджених пріоритетних напрямків, виявлення значимих тенденцій науково-технічного прогресу, спільне опрацювання питань, що становлять взаємний науковий інтерес.