18 жовтня 2016 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя відвідала делегація Університету «Люблінська Політехніка» (Республіки Польща). До складу делегації увійшли представники шести факультетів: д-р Павло Комада — заступник директора Інституту електроніки та інформаційних технологій, д-р Павло Мазурек — заступник декана факультету електротехніки та інформатики, д-р Марек Грабяс — заступник декана факультету будівництва та архітектури, д-р Анета Чеховська-Косацка — заступник декана факультету інженерії середовища, д-р Ева Лазука – заступник декана факультету основ техніки, д-р Йоланта Слонєц — уповноважена декана в справах іноземних студентів факультету управління, д-р Томаш Гарбач — представник механічного факультету.
В рамках даного візиту відбувся круглий стіл з питань організації спільних освітніх програм з Університетом «Люблінська Політехніка». У вітальному слові проректора з міжнародного співробітництва Тетяни Вітенько було зазначено, що співпраця з польським вишом розпочата у 2012 році, а з 2013 року запроваджено програму подвійного диплому, учасниками якої стали 40 студентів ТНТУ. Впродовж 2 останніх років опубліковано 8 спільних публікацій, готується до друку монографія. Також було окреслено коло інших перспективних напрямків співпраці між науковцями ТНТУ і Люблінської політехніки, зокрема проектна робота, стажування, тощо. З презентаціями факультетів ТНТУ виступили заступники деканів з міжнародної роботи, від ФМТ — доцент Олег Цьонь, від ФІС — доцент Наталія Загородна, від ФПТ — доцент Василь Дунець та від ФЕМ — доцент Наталія Мариненко.
Представниками делегації на факультетах Люблінської Політехніки було зібрано підручники та монографії виданих науковцями польського вишу. Д-р Павло Комада від імені польської делегації урочисто передав у науково-технічну бібліотеку ТНТУ наукову та методичну літературу, журнали та збірники міжнародних конференцій. В свою чергу від ТНТУ до Люблінської Політехніки було передано випуски наукових журналів «Вісник ТНТУ» та «Галицький економічний вісник».
Також у цей день було проведено три окремі зустрічі представників Люблінської Політехніки зі студентами.
На завершення візиту у деканатах факультетів ТНТУ представники відповідальні за міжнародну роботу та польські колеги провели робочі зустрічі, на яких було погоджено спільні графіки навчального процесу та зміни до спільних навчальних планів подвійних дипломів.