ПРОГРАМА «NADIYA»
Програма стипендій мобільності для українських науковців у сфері інженерії

Прийом заявок

Стипендії мобільності для українських дослідників в галузі інженерії, які бажають продовжити свою дослідницьку роботу в інженерній школі у Франції

Сесія 2024

Тривалість стипендії: від 1 до 6 місяців

Місце: в лабораторії або дослідницькій групі при інженерній школі у Франції.

Кінцевий термін подання заявок: 30.05.2024.

Інформаційний вебінар: п’ятниця 26 квітня о 17:00, доступний за посиланням zoom

Презентація програми:

Посольство Франції в Україні продовжує зміцнювати відносини між академічними та науковими спільнотами наших країн, зокрема сприяючи спільним дослідженням у галузі інженерії.

Посольство Франції в Україні у партнерстві з Конференцією директорів французьких інженерних шкіл (CDEFI) та інженерними школами, що входять до мережі CDEFI, пропонує стипендії на наукові стажування високого рівня (SSHN) українським дослідникам, аспірантам та докторантам, у лабораторіях інженерних шкіл у Франції.

Опис стипендії:

Розмір стипендії:

*Сума стипендії визначається за наступними критеріями:

Вимоги до кандидатів:

Подавати заявки можуть кандидати з усіх галузей інженерії.

Наукова досконалість та актуальність проекту будуть двома критеріями для оцінювання заявок.

Документи для подання заявки:

Подання заявок для отримання стипендій

Заявки потрібно надіслати електронною поштою на адресу cooperation@ifu.kiev.ua до 30/05/2024.

Заявки будуть направлені до дослідницьких лабораторій інженерних шкіл Франції відповідно до побажань, висловлених претендентами на стипендії. Якщо дослідницькі лабораторії не зможуть прийняти дослідника, ми направимо заявку в іншу лабораторію.

Лабораторії зв'яжуться із заявниками, які бажають реалізувати стажування в їхній установі, в період з 17 по 29 червня.

Остаточні результати конкурсу будуть опубліковані у п'ятницю 5 липня 2024 року. Посольство Франції в Україні зв'яжеться з кандидатами номінативно.