Міжнародний день числа Пi: науково-інтерактивний захід
у ТНТУ

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя та Обласне відділення Малої академії наук України об’єднали зусилля та відзначили Міжнародний день числа Пі.

До заходу були залучені слухачі МАН з Тернопільської області. Зокрема, до ТНТУ завітали учні Заліщицької державної гімназії, Збаразького ліцею імені Івана Франка, Тернопільського академічного ліцею «Українська гімназія» ім. І. Франка , Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18, Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22, члени наукових товариств «До глибин», «Перспектива» та «Studia Historica».

Захід передбачав проведення пізнавальних екскурсій та проходження математичного квесту.

Учасників привітав проректор з науково-педагогічної роботи ТНТУ Степан Дячук. Модераторами дійства виступили викладачі університету — Ірина Габрусєва та Андрій Крупка.

Активно долучилися студенти — Людмила Швед та Кароліна Олексюк, які виконали роль аніматорів. Під пильним керівництвом студентів юні ентузіасти-математики перетворилися на справжніх дослідників. Всі групи отримали завдання, а командний дух та здорова змагальність додавали азарту й ентузіазму.

Лабіринти університетських коридорів і аудиторій наповнилися гомоном учасників квесту. Учнів чекали 4 локації, де їх зустріли науковці ТНТУ — Юрій Скоренький, Олександр Крамар, Андрій Сорочак, Валерій Лазарюк, Віталій Карташов, Ігор Козбур, Володимир Савків та інші.

По завершенні пригод команди зібралися разом аби презентувати результати своїх зусиль.

Під завісу дійства директор обласного відділення МАН Олександра Мигайчук та проректор з науково-педагогічної роботи Степан Дячук підбили підсумки заходу. Перемагали не лише розум та знання, а й дружба, креативність і неординарне мислення.

На згадку учасники отримали сертифікати й подарунки. Чекав на школярство також особливий сюрприз — символічні смаколики із зображенням магічного числа Пі 3,14….

Сподіваємося, зустріч подарувала усім неймовірні враження та спогади про свято математики і азарт змагань та відкриттів.

Дякуємо учасникам та організаторам за участь і проведення Міжнародного дня числа ПІ!