«Топ-200 Україна»: Технічний університет піднявся в рейтингу кращих закладів вищої освіти

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя піднявся на 4 позиції за рік та посідає 29 місце у рейтингу університетів України «ТОП-200 Україна 2023».

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентував 17 академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2023».

При складанні цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти, яка продовжує зазнавати глибинних змін, у тому числі в результаті впливу пандемії COVID-2019 та повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну. До уваги бралися Берлінські принципи, затверджені учасниками другої наради IREG (Берлін, Німеччина, 18-20 травня 2006 року) та напрацювання міжнародних конференцій: IREG-2022 (Warsaw Conference: "Academic Rankings at the Crossroads", 23-24 червня 2022 року); IREG-2023 (Tashkent-Samarkand Conference: "Rankings and University International Exposure", 26-28 квітня 2023 року).

Базові принципи визначення рейтингів університетів «Топ-200 Україна 2023»:

Вітаємо із заслуженим досягненням та впевнені у подальшій продуктивній роботі університету на шляху до формування якісної вищої освіти та науки.