Університет приєднався до щорічного національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM

Ректор ТНТУ Петро Ясній та виконавчий директор Асоціації УЦСС В'ячеслав Колесник підписали меморандум про підтримку та співпрацю в рамках конкурсу STEEL FREEDOM 2020.

Керівництво та викладачі університету будуть залучати студентів з метою участі в конкурсі, а також підтримувати учасників конкурсу, виступаючи куратором команд, і проводити консультації на етапі розробки проєктів.

Для студентів університету конкурсний проєкт може бути використаний при захисті курсових, контрольних та інших звітних робіт в рамках навчального процесу.

STEEL FREEDOM для студента це можливість:

Для кураторів студентських команд діє мотиваційна програма від організатора, запрошення на фінал конкурсу, відзначення на церемонії нагородження та подарунки.

Онлайн презентація конкурсу для студентів ТНТУ відбудеться уже 17 вересня о 15.00 год. Реєстрація на на подію обов'язкова: bit.ly/2DTRdhc