Світлій пам’яті видатного українського вченого, академіка Бориса Патона

Ректорат та колектив Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя висловлює щирі співчуття з приводу смерті академіка Бориса Євгеновича Патона, видатного українського вченого і винахідника, організатора науки, вихователя плеяди талановитих науковців, державного та громадського діяча, Президента Національної академії наук України, директора Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України, першого Героя України.

Це ― непоправна втрата для української науки та нашої держави. Із цією вченим пов’язана ціла епоха успішного розвитку науки, і передових технологій в галузі зварювання в Україні.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним і друзям. Добрі справи і пам’ять про Бориса Євгеновича житимуть у наших серцях.