Екскурсія на підприємство

Студенти ТНТУ побували на черговій пізнавальній екскурсії. 27 квітня 2016 року третьокурсники факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії під керівництвом заступника завідувача кафедри комп'ютерних наук О.В.Маєвського відвідали підприємство «СЕ Борднетце-Україна», яке входить до концерну Sumitomo Electric Bordnetze — провідного світового виробника кабельної продукції.

Під час екскурсії фахівці ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» поділились професійним досвідом та навиками роботи на даному підприємстві. Фахівець з персоналу Ольга Кушицька розповіла студентам про всі етапи виготовлення кабельно-провідникової продукції, окрім того, присутні мали змогу побачити виробничий процес та роботу кожного з відділів підприємства. Віктор Федорів, провідний інженер ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», закликав студентів робити акцент на вивченні іноземних мов.