Студенти ТНТУ побували на екскурсії в ПрАТ «Тернопільський молокозавод» (ТМ «Молокія»)

22 квітня 2016 року студенти третього курсу факультету економіки і менеджменту разом із кандидатом економічних наук доцентом Зяйлик Марією Федорівною відвідали ПрАТ «Тернопільський молокозавод» (ТМ «Молокія»), де ознайомилися із виробничими потужностями підприємства та основними етапами виготовлення молочної продукції.

Студенти мали змогу не лише побачити злагоджену роботу працівників молокозаводу, а й безпосередньо бути присутніми при виготовленні та пакуванні продукції ТМ «Молокія». Не обійшлося і без дегустації, студенти із задоволенням поласували смачними йогуртами. На завершення екскурсії політехнікам вручили символічні подарунки – магнітики із логотипом компанії.