До відома членів вченої ради!

Порядок денний засідання вченої ради 20 квітня 2021 р. в середовищі ATutor.
Початок засідання — 15.00.

1. Про підтримку кандидатури д.е.н., проф. Онищенка Володимира Олександровича щодо обрання на оголошену вакансію члена-кореспондента НАН України за спеціальністю «Регіональна економіка».
    Доповідач: проректор з наукової роботи Марущак П.О.
  2. Про планування попереднього навчального навантаження на 2021/2022 навчальний рік.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  3. Про академічну мобільність студентів університету.
    Доповідач: проректор з міжнародного співробітництва Вітенько Т.М.
  4. Про роботу відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню.
    Доповідач: начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню Крупка А.Я.
  5. Затвердження змін до Положення про опитування учасників освітнього процесу.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  6. Затвердження Тимчасового порядку проведення таємного голосування з використанням програмного забезпечення на засіданнях учених рад Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  7. Затвердження Положення про сервер електронного навчання у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  8. Затвердження Положення про порядок обрання директорів відокремлених структурних підрозділів (фахових коледжів) Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  9. Затвердження Положення про відділ у справах молоді та зв’язків з громадськістю Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  10. Затвердження освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Інтелектуальний аналіз даних» за спеціальністю 124 «Системний аналіз».
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  11. Затвердження змін до Положення про порядок обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників ТНТУТернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  12. Затвердження рекомендацій НТР і НМР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.