Кафедра обладнання харчових технологій

Партнери кафедри

Протягом багатьох років (з 1997 року) ведеться наукова співпраця з центром досліджень і департаментом інженерної хімії Комп’єнського Університету Технології (Франція), Руанським університетом, університетом П’єра і Марії К’юрі (Франція), Інститутом ядерної науки і техніки (Франція), Лодзінською політехнікою (Польща), Люблінською політехнікою (Польща), Опольською політехнікою (Польща), Університетом прикладних наук Шмалькальдена (Німеччина) та іншими освітніми і науковими організаціями.

Кафедра постійно налагоджує і підтримує тісні виробничо-навчальні і наукові зв’язки з підприємствами харчової промисловості міста, області, Західного регіону України, управлінням з питань переробної і харчової промисловості Тернопільської області, Національним університетом харчових технологій (м. Київ), Харківським державним університетом харчування і торгівлі, Донецьким державним університетом економіки і торгівлі, Національним технічним університетом «Львівська політехніка», Харківським державним технічним університетом сільського господарства, Українським державним хіміко-технологічним університетом (м. Дніпропетровськ), Східноукраїнським національним університетом (м. Луганськ), Чернівецьким національним університетом, Науково-дослідним інститутом надтвердих матеріалів НАНУ та ін.

6 червня 2017 року