Фестиваль бігу – 2011

25 грудня 2011 року у Львові відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Фестиваль бігу – 2011». Понад 500 спортсменів (550) з майже усіх куточків України зустрілися у манежі СКА, щоб виявити найкращих бігунів у вікових категоріях на різних дистанціях.

Серед учасників змагань були і троє наших студентів. Вдалим дебютом став забіг на 300м Владислава Золотого (гр. ХО-11), який лише в університеті почав займатися легкою атлетикою. Хороший результат на цій же дистанції показав Остап Пуківський (гр. СНс-33), якому не вистачило кількох десятих секунди, щоб дістатися фіналу.

Проте, Андрій Чекрій (гр. КТ-22) сенсаційно для багатьох скептиків, але не для себе, у попередньому забігові на 300м серед юнаків 1993-1994 р.н. показав найкращий результат – 36,6с. Доля золотої медалі розігрувалася у фіналі в якому перемогу з результатом 36,2с. здобув досвідчений спортсмен зі Львова, член збірної команди України, майстер спорту Олексій Мацкевич. Андрій став срібним призером з кращим особистим часом – 36,4с., третім фінішував спортсмен із м. Рівне Олег Кухарчук з результатом – 37,0с.