Святкові привітання

Численні святкові привітання з нагоди Нового року та Різдва Христового продовжують надходити на адресу університету з усіх куточків України та з-за кордону.

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Сердечно зичимо сімейного добробуту, радості, здоров'я, любові, миру й процвітання!

Нехай Новий рік увійде до Вашої оселі добрим і радісним , принесе злагоду й достаток, натхнення на нові звершення, а доля щедро одаровує всілякими благами, і всі починання 2012 року принесуть успіх!

Нових досягнень, втілення задумів та здійснення найзаповітніших мрій!

З найкращими побажаннями,
заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти,
професор, К.М.Левківський

Уважаемые коллеги!

Поздравляем Вас с наступающими праздниками Нового года и Рождества!!!

Желаем в следующем году стабильности, активности, роботоспособности и хорошого настроения!!!

Международного союза машиностроителей
Михайлов А.Н.

Уважаемые коллеги!

С Новим годом поздравляем!
Счастья всей душой желаем!
Чтоб прожить Вам этот год
Без печали и забот.

Коллектив кафедры администрирования
Восточноукраинского национального университета
имени Владимира Даля

*** *** ***

З нагоди Нового Року та Різдва Христового прошу прийняти мої сердечні побажання міцного здоров'я, щастя, добробуту та успіхів в особистому та професійному житті.

Нехай свято Різдва Христового прийде у теплій, затишній та сімейній атмосфері, а радість народження Спасителя супроводжує Вас протягом цілого наступного року в усіх починаннях.

При нагоді святкових привітань дозвольте мені висловити вдячність за Вашу доброзичливість та плідну співпрацю з Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові.

Щасливого Нового Року та Веселих Свят!

Генеральний Консул РП у Львові
Ярослав Дрозд

*** *** ***

Керівництво Університету прикладних наук Шмалькальдена вітає працівників ТНТУ з Новим роком та Різдвом Христовим.