Засідання вченої ради університету

20 грудня 2011 року о 15.00 в ауд. 79 відбудеться засідання вченої ради університету з порядком денним:

1. Балотування щодо присвоєння вченого звання доцента к.т.н., доц. кафедри обладнання і технології зварювального виробництва Лазарюку В.В.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  2. Про стан запровадження механізму контролю якості електронних навчальних курсів та їх використання.
    Доповідач: директор Інституту дистанційного навчання Шкодзінський О.К.; голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І..
  3. Про затвердження матеріалів акредитації освітньої діяльності підготовки фахівців: ОКР «Бакалавр» 6.060101 «Будівництво»; ОКР «Магістр» зі спеціальності 8.091501 «Комп’ютерні системи та мережі».
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  4. Шляхи вдосконалення співпраці між адміністрацією університету та органами студентського самоврядування.
    Доповідачі: заступник начальника відділу виховної роботи і зв’язків з громадськістю, голова органів студентського самоврядування .
  5. Затвердження Положення про приймальну комісію.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  6. Затвердження Положення про порядок представлення працівників університету для присвоєння почесних звань України.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  7. Затвердження змін і доповнень до Положення про присвоєння звання Почесного професора ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  8. Затвердження рекомендацій НТР.