1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом та порозуміння
з ВІЛ-позитивними людьми у Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя

1 грудня 2011 року в ТНТУ ім.І.Пулюя відбувся День проти СНІДу та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.

Вже зранку студрада спільно з усіма бажаючими студентами організували флешмоб на підтримку ВІЛ-позитивних. Молодь створила із людей символічну стрічку. В кожному корпусі університету встановили дошку солідарності з ВІЛ-інфікованими, де молоді люди в знак своєї підтримки ставили відбитки долонь. Студенти також мали нагоду перевірити власний ВІЛ-статус. На подвір'ї корпусу усі охочі здавали експрес-тести на виявлення СНІДу. Біля автомобіля, де можна було пройти експрес-тест, студенти стояли в черзі. Протягом дня студрада ВУЗу роздавала студентам буклети про недугу та презервативи. Близько обіду студенти переглянула фільми про СНІД.

Ось як коментувало цей захід студентство:

Коли лише створювали Тернопільський обласний центр із профілактики та боротьби зі СНІДом , на обліку перебувала 1 особа. Сьогодні на обліку в центрі – 1865 людей. Щорічно в центрі реєструють 120-150 нових випадків захворювання ВІЛ-СНІДу.