Зробимо Україну енергоощадною

Президентським Фондом Леоніда Кучми «Україна» було зініційовано і проведено конкурс на кращу наукову роботу на тему: «Зробимо Україну енергоощадною».

Це один з найбільш вагомих проектів Фонду за останні 7 років.

Конкурсантам запропонували безпрецендентну систему заохочення: 32 премії 4 ступенів.

У конкурсі змагались 190 учасників із 43 університетів з 22 регіонів. Серед них 48 аспірантів та викладачів, 76 магістрантів 52 бакалавранти.

Оцінку робіт здійснювала незалежна експертна комісія з п'яти докторів наук.

Публічний захист кращих робіт відбувся 14 грудня 2010 року у м.Києві в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

Участь у конкурсі брала студентка Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя, Янішевська Світлана, автор роботи на тему: «Обгрунтування доцільності оцінки енергоефективності джерел світла з точки зору вартості одиниці світлової енергії». Ця робота оцінена в 60,8 балів із 70 можливих, зайняла 2 місце в рейтингу теми №5: «Як зробити економіку країни енергоощадною?» і отримала ІІІ Премію.

Вітаємо Янішевську Світлану та професорсько-викладацький колектив університету з цією приємною подією.