Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів
«Актуальні задачі сучасних технологій».

21 - 22 грудня 2010 року на базі Тернопільського національного технічного університету проходила Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Актуальні задачі сучасних технологій».

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Під час відкриття конференції вступне слово мовив проректор з наукової роботи, голова організаційного комітету, Рогатинський Роман Михайлович.

Ознайомив всіх присутніх з регламентом конференції науковий секретар, Дзюра Володимир Олексійович.

На пленарному засіданні було виголошено наступні доповіді:

Наступного дня учасники конференції продовжили свою роботу в секційних засіданнях, які сформувались таким чином:

Секція 1. Фізико-технічні основи розвитку нових технологій.

Секція 2. Нові матеріали, міцність і довговічність елементів конструкцій.

Секція 3. Сучасні технології в машино- та приладобудуванні.

Секція 4. Комп'ютерно-інформаційні технології та системи зв'язку.

Секція 5. Електротехніка та енергозбереження.

Секція 6. Фундаментальні проблеми харчових, біо- та нанотехнологій.

Секція 7. Економічні та соціальні аспекти нових технологій.

Завершальним етапом стало обговорення та підведення підсумків Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні задачі сучасних технологій». Загалом в конференції взяло участь більше 350 учасників, зачитано 160 тез доповідей, з них 103 з нашого ВУЗу і 57 з інших ВУЗів України та закордону.

Завантажити збірник тез в форматі PDF (3.08 MB).