З дружнім візитом ТНТУ відвідали представники Республіки Польща

27 серпня 2022 року, напередодні Дня міста, Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя гостинно зустрів представників з Плонська, Єлєня Гури та Хожува (Польща).

Враховуючи зацікавленість сторін у розвитку спільної освітньої та науково-технічної діяльності було запропоновано підписати меморандум про співпрацю.

Меморандум передбачає встановлення та налагодження контактів ТНТУ з вищими навчальними закладами, високотехнологічними компаніями Польщі з метою навчання та майбутньої практики студентів, спільної науково-технічної діяльності та стажування науково-педагогічних працівників та аспірантів.

Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя дякує нашим польським колегам за підтримку. Маємо надію, що ця зустріч покладе початок подальшій плідній співпраці.