Вітаємо Митника Миколу Мирославовича
з призначенням на посаду ректора

Наказом Міністерства освіти і науки України від 25.07.2022 р. №175-к ректором Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя на наступні п’ять років призначено кандидата технічних наук, доцента Митника Миколу Мирославовича як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту».

Вітаємо Миколу Мирославовича Митника із призначенням на високу відповідальну посаду ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя!

Зичимо наукових та адміністративних звершень, життєвих і професійних висот. Побудова сучасного конкурентоспроможного закладу вищої освіти — одне з ключових завдань ректора. На шляху до досягнення цієї мети та втілення обраної стратегії бажаємо успіхів, сил та натхнення!

З повагою та підтримкою — колектив Університету