ТНТУ — 21-й серед українських вишів у світовому рейтингу
U-Multirank

Оприлюднено черговий рейтинг світових університетів U-Multirank 2022, в якому Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя займає 21-у рейтингову позицію серед більш ніж 90 ЗВО України. Загалом до рейтингу увійшло понад 2000 закладів вищої освіти із 97 країн світу.

U-Multirank — це багатовимірний, керований користувачами міжнародний рейтинг вищих навчальних закладів. У ньому порівнюються результати діяльності вищих навчальних закладів за п’ятьма критеріями університетської діяльності: (1) навчання та викладання, (2) наукові дослідження, (3) передача знань, (4) міжнародна орієнтація та (5) залучення регіональних ресурсів.

Веб-інструмент U-Multirank дозволяє проводити порівняння на рівні університету в цілому та на рівні конкретних навчальних програм. На основі емпіричних даних U-Multirank порівнює заклади зі схожими інституційними профілями («подібні з подібними») і дозволяє користувачам формувати власні персоналізовані рейтинги.

Зазначимо, що ТНТУ знаходиться серед лідерів у галузевих рейтингах:

Ознайомитися з інституційною та subject-level інформацією про Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя можна на веб-сторінці проєкту за посиланням: bit.ly/2XRwguv