ТНТУ розпочинає співпрацю з провідним університетом
Ірландії — Атлантичним технічним університетом (ATU, Ireland)

27 червня 2022 року в рамках Всеукраїнської програми «Ініціатива Єднання» відбулася онлайн-зустріч представників Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та Атлантичного Технічного університету (Ірландія). Ключовим моментом було обговорення налагодження співпраці та підписання угоди про співпрацю.

Робоча група ТНТУ (представники відділу міжнародного співробітництва, кафедри іноземних мов, проректора з міжнародного співробітництва) ознайомили представників ATU з науково-освітнім потенціалом та системою навчання студентів, обговорили напрямки майбутньої співпраці та запросили іноземних колег до участі в міжнародних конференціях.

Відповідно до попередніх домовленостей буде проведено ще декілька зустрічей, на яких заплановано обговорити питання реалізації академічних обмінів та програм академічної мобільності, спільних наукових досліджень, надання доступу до сучасних лабораторій, онлайн-курсів та ресурсів бібліотек, участі умовних курсах та літніх школах.