Університет займає чільне місце у рейтингу українських закладів вищої освіти "Топ-200 Україна 2022"

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence оприлюднив черговий, шістнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2022».

За підсумками рейтингу Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя зберіг 33-тю позицію серед українських закладів вищої освіти.

Під час складання цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні та світі, яка зазнає глибинних змін, зокрема внаслідок впливу пандемії COVID-2019 та повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну. До уваги брали напрацювання міжнародної Конференцієї IREG 2020 (Beijing Conference: University rankings in the time of uncertainty, 20–21 жовтня 2020 року), IREG 2021 (Джидда, Саудівська Аравія: Effects of Rankings on Community and Society, 15 і 16 листопада 2021 року) та Берлінські принципи, затверджені учасниками другої наради IREG (Берлін, Німеччина, 18–20 травня 2006 року).

Зазначимо, що базові принципи визначення рейтингів університетів України були наступними:

Детальніше ознайомитись із рейтингом: Сайт «ЄвроОсвіта»