В Україні започатковано проведення щоденно загальнонаціональної хвилини мовчання

Володимир Зеленський підписав указ про загальнонаціональну хвилину мовчання.

«Щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави будемо згадувати українців, які віддали життя, всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей», — зазначив Президент.

Документом встановлено започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності.

Проведення хвилини мовчання передбачено, у тому числі у закладах освіти.

Запрошуємо університетську спільноту о 9.00 долучитися до вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.