Другий Всеукраїнський Круглий стіл
«Екологічна безпека держави»

Шановні викладачі, аспіранти, студенти, науковці!

Київський національний університет будівництва і архітектури, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Міжнародна асоціація трансферу технологій, Національний інститут регіонального розвитку, Мала академія наук, AGGR University запрошують Вас взяти участь у роботі Другого Всеукраїнського Круглого столу «Екологічна безпека держави», який відбудеться 15 грудня 2021 року онлайн.

Робота Круглого столу присвячена актуальним сучасним проблемам охорони навколишнього середовища. До участі у заході запрошуються: викладачі вищих навчальних закладів, науковці науково-дослідних установ, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти, вчителі загальноосвітніх шкіл, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, фінансових та інших установ, які мають відношення до тематики Круглого столу.

За результатами проведеного заходу буде виданий електронний збірник.

Круглий стіл проводиться за підтримки Проекту Еразмус+ «Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation/Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах – ClimEd», № 619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP (15.11.2020 – 14.11.2023)

Планується робота за напрямками:

1. Екологічна освіта.
  2. Екологічна та техногенна безпека.
  3. Збалансоване використання природних ресурсів та екологічний менеджмент.
  4. Актуальні аспекти впровадження сталого розвитку.
  5. Соціально-екологічні виклики сьогодення.
  6. Питання екологізації економіки промисловості та освіти.
  7. Сучасні проблеми в екологічному законодавстві.
  8. Оцінка антропогенного впливу на довкілля.
  9. Екологічні, економічні проблеми галузі, проблеми енергозбереження.
  10. Екологія очима молоді.
  11. Екологічні аспекти сталого розвитку регіонів.
  12. Екологічні індикатори сталого розвитку.
  13. Математичне моделювання та прогнозування у сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів;

Оргкомітет заходу планує розміщувати доповіді на web-сторінках за адресою: itta.info

Робочі мови: українська, англійська.

Останній термін подання статтей для збірника та реєстрація для онлайн виступу — 12 грудня 2021 р. (включно).

Вартість участі в Круглому столі та розміщення статті в електронному збірнику — 150 грн.

Реквізити:
5169 3305 2171 4953 Купінський Ігор Володимирович;
Призначення платежу: організаційний внесок
Адреса оргкомітету:
03083, м. Київ, Голосіївський район, вул. Пирогівський шлях, 34, корпус 1, офіс 420/1.
Координатор – Жукова Олена Григорівна
Контактні телефони: 063 813 60 63.