В університеті обговорили реформування вищої освіти з представником МОНУ

Заступник міністра освіти і науки України Єгор Стадний із робочим візитом відвідав університет та зустрівся з науково-педагогічним колективом і студентством.

Метою зустрічі було обговорення викликів та перспектив у сфері вищої освіти. Представник міністерства ознайомив, як буде діяти нова система фінансування університетів, розповів, що чекає заклади фахової передвищої освіти, мова йшла про нові підходи у розподілі навчального навантаження, дуальну освіту, освіту дорослих, міждисциплінарність та дотримання академічної доброчесності.

Заступник міністра зазначив, що під час розподілу фінансування між закладами вищої освіти буде оцінюватись не кількість студентів, а показники наукової, освітньої, міжнародної діяльності закладів. Також анонсував створення системи моніторингу зайнятості випускників вишів.

Насамкінець розповів про плани МОН на майбутнє та запровадження більш широкої фінансової автономії ЗВО.

Поспілкувавшись з викладацькою та студентською аудиторією, заступник міністра висловив сподівання, що зустріч була важливою й корисною для всіх її учасників.