Подарувати свято дітям

Уже зовсім скоро ми зберемося за святковим столом разом із найдорожчими і найріднішими людьми, щоб зустріти Різдво Христове. На жаль, не усі зможуть відчути тепло сімейного вогнища, тому що не мають з ким розділити радість святкових днів. Саме тому, аби подарувати часточку своєї турботи і любові, 17 грудня 2015 року, напередодні Дня святого Миколая, студенти університету вкотре відвідали Новосільський дитячий будинок.

Діти отримали подарунки — зошити, ручки, олівці, шампуні, іграшки, книжки, записники, фоторамки, сумочки, косметичні засоби, біжутерію, фотоальбоми, брелоки, магнітики і, звичайно, солодощі.

Проте подарунки отримали не лише діти, а й самі гості — це щирі дитячі посмішки, незабутній досвід і позитивні емоції, які надовго залишаться у серцях тернопільських політехніків.

Особливу подяку висловлюємо заступнику голови студради ФРІ Марії Мупасірі та ст.гр. ІЕЕ-32 Джастусу Хайкалі, а також голові студради ТНТУ Ігорю Білоусу та заступнику голови Олі Стефанів за їхню ініціативність та допомогу в реалізації заходу.

«Дуже раді, що змогли долучитися до акції. Раді, що змогли подарувати тепло та щирість діткам перед Днем святого Миколая. Дуже приємно бачити, а особливо відчувати ці миті, коли комусь даруєш радість. Ми завжди стараємося підтримувати подібні речі та в майбутньому старатимемося робити це частіше», — зазначив студентський голова Ігор Білоус.

Враженнями від поїздки поділився і Джастус Хайкалі: «The Joy that radiated from the kids touched me deep now, I saw how much of a home they had,filled with lots of brothers and sisters. They were eager to know more about us, they all wanted to get colse get that special attention. Thats when i got to think that Those who help a child help humanity with an immediateness which no other help given to human creature in any other stage of human life can possibly give again. The real joy of life is in its play. Play is anything we do for the joy and love of doing it, apart from any profit, compulsion, or sense of duty. It is the real living of life with the feeling of freedom and self-expression. Play is the business of childhood, and its continuation in later years is the prolongation of youth».

Окрім того, висловлюємо подяку усім іноземним та українським студентам, які миттєво відгукнулися на ініціативу і зібрали кошти, ректорату університету за надану транспортну підтримку, та усім небайдужим, хто долучився до реалізації поїздки.

Можливість зробити світ трохи кращим знаходиться в кожному з нас, тож не забуваймо творити добро.

Заступник декана факультету по роботі з іноземними студентами Ірина Крамар