Дипломи магістрів отримали студенти електромеханічного факультету

31 грудня 2014 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам електромеханічного факультету Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Дипломи зі спеціальності 8.05070108 — «Енергетичний менеджмент» з присвоєнням кваліфікації «Інженер із енергозбереження та енергоефективності» отримали семеро магістрів-випускників.

Особливий настрій цього дня відчували випускники електромеханічного факультету. Дівчата і хлопці прощались із студентським життям у переддень Нового року, на порозі нової сторінки дорослого життя. Пам’ятну подію студенти-випускники вирішили провести в дещо незвичний спосіб — у вигляді останньої пари, запросивши викладачів випускових кафедр та керівництво деканату. Під час останньої пари — вручення дипломів випускники підсумовували свої роки навчання в стінах університету, ділились планами на майбутнє, а також висловили вдячність кураторам, викладачам, керівникам магістерських робіт, керівництву університету. Саме ці люди впродовж п’яти років допомагали студентам здобувати знання, знаходити себе та ставати справжніми професіоналами. Варто сказати, що спілкування було надзвичайно цікавим, захоплюючим та щирим. Наостанок, випускники вшанували пам’ять героїв, які поклали своє життя за незалежність України та зробили спільне фото біля пам’ятного знаку Небесній Сотні.

Вітаємо Вас, дорогі випускники! Успіхів Вам та звершень, щасливого майбуття!