ТНТУ відвідав експерт з питань кооперації в галузі наукових досліджень Еріх Бістрікер

18 грудня 2014 року Тернопільський національний технічний університет ім.І.Пулюя відвідав експерт з питань кооперації в галузі наукових досліджень «ДЕінтернаціональ Україна» за завданням Федеративного міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини Еріх Бістрікер.

Еріх Бістрікер зустрівся з ректором Петром Яснієм, проректором з наукової роботи Романом Рогатинським, проректором з міжнародного співробітництва Тетяною Вітенько та науковцями університету. Під час візиту були обговорені питання можливої участі ТНТУ в освітніх і наукових програмах, які підтримуються Євросоюзом і, зокрема, Німеччиною. В рамках робочої зустрічі керівниками науково-дослідних лабораторій ТНТУ були презентовані результати науково-технічних досліджень і можливості їхнього подальшого проведення в рамках програми Горизонт 2020.