До уваги членів вченої ради!

Порядок денний засідання вченої ради університету 19 жовтня 2021 року, 15.00, читальний зал бібліотеки:

1. Результати набору студентів у 2021 році та завдання щодо забезпечення набору у 2022 році.
    Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Кобельник В.Р.
  2. Про виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності в університеті.
    Доповідачі: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф., голова комісії з проблем навчання Осухівська Г.М.
  3. Рекомендація до погодження нової редакції Статуту Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  4. Про внесення змін до Положення про присвоєння вчених звань науково-педагогічним і науковим працівникам Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  5. Затвердження Концепції освітньої діяльності з підготовки фахівців на початковому (короткому циклі) рівні вищої освіти.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  6. Затвердження освітніх програм початкового (короткого циклу) рівня вищої освіти.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  7. Затвердження нової редакції Положення про порядок надання платних послуг у сфері освітньої діяльності в університеті й структурних підрозділах.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  8. Затвердження змін до Положення про екзаменаційну комісію з атестації здобувачів вищої освіти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  9. Затвердження змін ло Положення про порядок переведення та поновлення студентів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  10. Про відміну положень Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  11. Затвердження змін до Положення про субрахунки структурних підрозділів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  12. Затвердження рекомендацій НТР.