Плавці ТНТУ показали гідні результати до Дня університету

29 квітня у плавальному басейні спортивного комплексу «Політехнік» відбулися змагання з плавання приурочені Дню університету.

Ці змагання давно стали традиційними для ТНТУ. День був насичений цікавими і динамічними запливами.

Змагання проходили на чотирьох дистанціях. Бурхливі та позитивні емоції не вщухали з перших до останніх хвилин запливів.

У змаганнях взяли участь усі факультети університету. В підсумку місця розподілилися наступним чином: I місце зайняла збірна команда факультету економіки та менеджменту (ФЕМ), II місце у команди факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії (ФПТ), III місце у команди комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС), IV місце місце у команди факультету інженерії машин, споруд та технологій (ФМТ),

Найкращі плавці нашого університету: Басара Михайло, Паронов Антон, Кібіткін Денис, Пошелюжний Назар, Гурзель Олександр, Веселовський Михайло, Янів Соломія, Звонар Ольга.

Студентка університету Флісак Юлія (МН-11) зарекомендувала себе як прекрасний суддя турніру.

Бажаємо і далі покращувати свої результати, а в житті завжди бути першими.