Визначено переможців Всеукраїнської студентської олімпіади
з соціології

1 квітня в читальній залі науково-технічної бібліотеки відбулося нагородження переможців та учасників І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з соціології.

І етап олімпіади проведено 21 березня і до нього активно долучилися студенти різних курсів спеціальності 053 «Психологія». Призерами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з соціології стали студентки: Мотяшок Вероніка гр. БП-31, Мельник Вікторія гр. БП-41, Каровська Надія гр. БП- 31.

Переможниць привітали заступник декана факультету економіки та менеджменту Ірина Мартиняк, керівник відділу у справах молоді та зв'язків з громадськістю Оксана Гарматюк, члени журі та викладачі кафедри психології.

Науковці відмітили високий рівень підготовки учасників олімпіади, їх активність та відповідальність, активну громадську позицію та патріотизм, вручили дипломи і грамоти, а також побажали подальших успіхів у навчанні, миру, спокою та нових перемог і перемоги України.