Кафедра радіотехнічних систем

Абітурієнту

КАФЕДРА РАДІОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ
Здійснює підготовку фахфівців за спеціальністю
172 «Телекомунікації та радіотехніка»

БАКАЛАВР
Професійна кваліфікація – 3114 – Технічний фахівець в галузі електроніки та телекомунікацій
Термін навчання – 4 роки.

Для вступу необхідно пройти незалежне оцінювання знань з дисциплін:

• Українська мова та література
  • Фізика або історія України

Студенти, що не проживають в Тернополі, на час навчання забезпечуються гуртожитками.

Студенти мають можливість навчатись на військовій кафедрі.

Студенти мають можливість навчатись та проходити практику по програмі подвійних дипломів та стажування за кордоном.

В процесі навчання студенти опановують:

• технології проектування та електронного моделювання в середовищах PCAD, AutoCad, Компас, Electronics Workbench, Multisim, Matlab.
  • мови програмування С++, Assembler;
  • системи космічної навігації;
  • цифрове телебачення (IPTV, DVB-S, -C, T/T2);
  • комп’ютерні системи з радіодоступом (Wi-Fi, Bluetooth);
  • системи фіксованого та рухомого зв’язку (DECT, GSM).

На базі спеціальності бакалавра проводиться підготовка магістрів за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

Професійна кваліфікація — 2144.2 – Інженер в галузі електроніки та телекомунікацій

Термін навчання — 1,5 роки.

Випускники кафедри можуть займати посади на підприємствах телекомунікаційного сектора: інженер-електронник, інженер зв’язку, головний інженер, інженер-дослідник, науковий співробітник, спеціаліст з обслуговування комп’ютерних мереж та мереж абонентського доступу в банках; спеціаліст з обслуговування обладнання операторів мобільного зв’язку; службах інформаційної безпеки банків, правоохоронних органів (СБУ, МВС), у податковій інспекції; спеціаліст з обслуговування мереж цифрового та кабельного телебачення, продажу та сертифікації радіоелектронної та обчислювальної апаратури; інженер телевізійних та радіомовних центрів.

30 травня 2017 року