Кафедра комп’ютерних систем та мереж

Абітурієнту

Кафедра комп’ютерних систем та мереж здійснює підготовку фахівців усіх освітніх ступенів за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія».

Спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія» поєднує компетенції з проектування, реалізації, впровадження й супроводу програмного та апаратного забезпечення комп’ютерних систем та мереж різного призначення.

Комп’ютерні інженери займаються багатьма аспектами комп’ютерних систем: від проектування мікропроцесорів, комп’ютерів і суперкомп’ютерів, створення програмного забезпечення до адміністрування та супроводу комп’ютерних мережевих інфраструктур (великих підприємств, Інтернет-провайдерів, установ та організацій).

Для вступу на базі повної загальної середньої освіти необхідно здати ЗНО з таких предметів:

Форми навчання:

Випускники спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» здатні виконувати такі завдання:

Наші випускники обіймають такі посади:

Студенти спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» мають можливість взяти участь у програмі подвійних дипломів в Університеті прикладних наук (м. Шмалькальден, Німеччина) та університетах Республіки Польща, а також у програмі мобільності студентів Erasmus+.

29 листопада 2017 року