Кафедра електричної інженерії

Абітурієнту

У процесі навчання читаються спеціальні дисципліни по електроенергетиці, теплоенергетиці, нетрадиційній енергетиці, енергоефективних технологіях, енергетичному менеджменту та аудиту, економіці. Їхньою базовою основою, у першу чергу є вища математика, фізика, хімія, інформатика. Крім того, в університеті читається цикл гуманітарних та соціальних дисциплін, які розширюють світогляд студентів.

Випускники кафедри електричної інженерії ТНТУ ім. І.Пулюя працюють в енергетичних відділах та службах на підприємствах і в організаціях м. Тернополя, Тернопільської області та Західного регіону України, на підприємствах ВАТ «Тернопільобленерго», ДКП «Тернопільтеплокомуненерго», ВАТ «Тернопільгаз», у галузях будівництва та житлово-комунального господарства, на приватних підприємствах теплоенергетичного напрямку.

16 жовтня 2018 року