Політехніки — треті у спортивно-патріотичних змаганнях "Кубок Шухевича"

14 березня 2021 року на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича відбулося урочисте нагородження переможців XI спортивно-патріотичних змагань «Кубок Шухевича», які впродовж десяти днів проходили в місті.

Серед дев’яти команд-учасниць з числа громадських молодіжних організацій, студентського самоврядування і учнівського парламенту призером змагань стала команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, посівши третє загальнокомандне місце.

Здобути першість нашій команді вдалося у окремих заліках, зокрема в естафеті, настільному тенісі, шахах та баскетболі.

Завдяки студентському самоврядуванню команду сильних спортсменів сформували Петришин Михайло, Яцишин Вадим, Костюк Катерина, Хомин Іван, Невідомський Максим, Герасимович Петро, Катрій Юрій, Синенький Євген, Штогрин Ігор, Береза Іван та Булич Андрій. Капітаном команди виступив заступник голови студентської ради ---- Семисюк Владислав.

Ми щиро пишаємось, що у ТНТУ навчаються такі талановиті студенти та бажаємо їм не тільки першості у спорті, а й першості в житті.