Ректор привітав випускників шкіл на загальноміському святі "Випускник 2020"

31 липня 2020 року випускники Тернополя урочисто відзначили завершення навчання у школі святковою ходою.

Цього дня разом з освітянами та представниками влади взяв участь в урочистому заході та привітав випускників ректор ТНТУ Петро Ясній.

«Шановні випускники! Ви вибираєте майбутнє, новий шлях пізнання і самоствердження, де знову будете вчитися, адже ми вчимося протягом усього життя, — звернувся до випускників ректор Петро Володимирович. — Тому ніколи не забувайте, чого навчали вас учителі та батьки. Будьте відкриті до нових знань і людей. Будьте відкриті до світу і досягайте неймовірних вершин. Я бажаю, щоб ви були успішними, любили життя, хотіли творити і відроджувати, пишалися собою і своїми вчинками. Бажаю вам наснаги, здоров’я та впевненості. Знайте: ви обов'язково досягнете того, чого прагнете».

До слова, цьогоріч випускниками шкіл Тернополя стали 1409 учнів.