Студент кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин — переможець конкурсу студентських наукових робіт

Студент 3-го курсу Олійник Володимир Євгенович з роботою «Механізм повороту колони малогабаритного навантажувача» здобув перемогу у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» у 2019/2020 навчальному році, який проходив у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка та нагороджений Дипломом ІІІ-го ступеня.

Науковий керівник — кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин — Хомик Надія Ігорівна.

Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо нових досягнень на шляху наукового пізнання!