Сертифікат відомої наукометричної бази отримала керівник бібліотеки

З метою розширення інноваційних підходів в роботі з наукометричними ресурсами директор науково-технічної бібліотеки університету Галина Онисько успішно пройшла сертифікацію за програмою Scopus для бібліотекарів.

Онлайн курс Scopus Certification Program for Librarians Scopus Cert Global 2020.2 тривав з 2 березня по 6 квітня 2020 року. Програма навчання охопила шість модулів: Пошук за темами, Ідентифікація автора, Метрики, API Scopus, Інституційна статистика та Інформаційна робота з користувачами (англійською мовою).

Отриманими знаннями та навичками бібліотекар поділиться з колегами, що дозволить аналізувати та редагувати профіль ТНТУ та профілі науковців університету у наукометричній базі Scopus, надавати консультації, проводити семінари та тренінги на теми публікаційної активності науковців.