До уваги членів вченої ради!

Позачергове засідання вченої ради відбудеться 14 квітня 2020 року о 14.30 год. в режимі онлайн в середовищі ATutor.

Порядок денний:

1. Затвердження Змін до Положення про організацію освітнього процесу в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  2. Затвердження Положення про кваліфікаційні роботи студентів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  3. Про підтримку роботи «Створення антенно-фідерних пристроїв для космічної техніки» (Реєстраційний № Р6) колективу авторів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, яка подана на присудження Державної премії України в галузі науки і техніки у 2020 році по секції «Фізико-технічні і математичні науки».
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  4. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.