Віталій Кудлак — новий очільник Шумщини

Щиро вітаємо кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки та фінансів Віталія Ярославовича Кудлака із призначенням на посаду голови Шумської районної державної адміністрації Тернопільської області. Офіційне представлення нового очільника Шумщини відбулося 5 лютого 2020 р.

Віталій Ярославович Кудлак у 2008 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у Спеціалізованій вченій раді Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2013 р. отримав вчене звання доцента кафедри державного управління та економіки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Колектив університету бажає Віталію Ярославовичу Кудлаку конструктивної роботи, невичерпних сил та подальших невпинних успіхів!