В ТНТУ написали диктант про еру цифрових технологій

8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, в університеті вкотре перевіряли свої знання з орфографії та пунктуації всі охочі.

Більше півтори сотні технарів написали Всеукраїнський диктант національної єдності. Тематика цьогорічного диктанту була пов’язана з ерою цифрових технологій. Назва диктанту — «Від бересту до «цифри».

Традиційно диктант звучав в ефірі Суспільного радіо та телеканалу. В Україні написання радіодиктанту проводиться уже вдев’ятнадцяте, а в університеті — ввосьме.

Серед тих, хто писав диктант — студенти, аспіранти, викладачі та співробітники ТНТУ.

Організатор мовного “уроку” кандидат філософських наук, старший викладач кафедри української та іноземних мов Равлів Ігор Петрович розповідає, що такі акції водночас об’єднують і випробовують, дають змогу перевірити себе, спонукають вивчати рідну мову, любити й послуговуватися нею, тому тих, хто долучається до написання диктанту національної єдності з кожним роком стає все більше.