Змагалися футзалісти

Першим видом, а саме футзалом стартувала студентська Спартакіада серед першокурсників університету. 22 жовтня 2019 року в ігровій залі НСОЦ «Політехнік» зустрілись 4 збірні команди факультетів, щоб визначити кращу футзальну команду першого курсу.

Ігри проходили за коловою системою, тобто всі команди зіграли між собою. Цікаво, що інтрига тривала до останнього матчу Спартакіади. У напруженій боротьбі першість здобули футзалісти ФМТ, друге місце у ФЕМ, третіми стали представники ФІС, четверте місце у команди ФПТ.

Найкращим футболістом нападником визнано Дацка Богдана (студент гр. МХ-11), а найкращим воротарем став Петришин Михайло (студент гр. МН-11).

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту вітає переможців і призерів змагань.