В СК "Політехнік" відзначили Міжнародний день студентського спорту

20 вересня 2019 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулося святкування Міжнародного дня студентського спорту. Рішення про проведення 20 вересня цього свята ухвалено резолюцією 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі в листопаді 2015 року.

З метою популяризації фізичної культури та спорту серед студентської молоді, пропаганди здорового способу життя студенти взяли участь у флешмобі з виконанням «Jump Squats» (стрибки з напівприсяду).

Кафедра фізичного виховання і спорту організувала зустріч з випускникoм університету — дворазовим фіналістом Олімпійських ігор, багаторазовим призером чемпіонатів України, Європи і світу — Олександром Волинцем.

Завідувач кафедри Я.В. Курко закликав студентів вести рухомий спосіб життя, адже фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою, оптимізму, здоров'я і довголіття.