Увага!

Конкурс!

Міністерство освіти і науки України оголошує перший етап конкурсного відбору проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, виконання яких розпочнеться у 2020 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету за наступною тематикою:

Молодими ученим, деканам факультетів, завідувачам кафедр, керівникам наукових підрозділів та наукових шкіл, які планують брати участь в конкурсі, підготувати пропозиції щодо подання на конкурс проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, виконання яких розпочнеться у 2020 році (форми проекту розміщені за посиланням ndch.tntu.edu.ua/index.php/konkursi/38-konkursi-mony).

За більш детальнішою інформацією звертайтесь в науково-дослідну частину університету (Дзюра Володимир Олексійович 0962366752).