Студенти ФЕМу — успішні випускники!

Ще одне покоління успішних фахівців випустив 9 липня 2019 року Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя. Вручення дипломів бакалаврам факультету економіки та менеджменту — це подія, яка завжди збирає навколо себе безліч людей, адже кожен новий випуск підводить підсумок навчанню надзвичайно активних студентів, успішних в науковому, освітньому та культурному житті своєї Альма Матер.

Цьогоріч навчання на факультеті економіки та менеджменту завершили 150 студентів денної форми навчання, з них 26 майбутніх спеціалістів отримали червоний диплом. 89 студентів завершили заочну форму навчання, 7 з червоним дипломом. На врученні дипломів бакалаврам ФЕМу зал центру «Політехнік» був вщент заповнений. Підтримати студентів прийшли представники ректорату, зокрема ректор, Ясній Петро Володимирович, духовний капелан університету отець Ярослав Шевчук, заступник міського голови Леонід Бицюра, а також викладачі, батьки випускників.

Щиро бажаємо новим Бакалаврам ФЕМ 2019 Тернопільського національного технічного університету успіху, високих професійних та наукових здобутків і чистої долі! В добру Путь!